Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ

ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ 480 π.Χ ΥΠΗΡΧΑΝ ΔΕΞΙΟΙ ΚΑΙ ΣΟΣΙΑΛΟΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΕΣ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΑΝ ΤΟΝ ΛΕΩΝΙΔΑ ΑΚΡΑΙΟ ΚΑΚΟ ΦΑΣΙΣΤΑ ΚΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗ

Λέξεις Κλειδιά

Μάης 2024

ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ημερολόγιο Ημερολόγιο


    ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΟΡΜΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΣΟΝ

    GreekFireHawk
    GreekFireHawk
    Admin


    Αριθμός μηνυμάτων : 294
    Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2015
    Τόπος : Ελλαδα

    ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΟΡΜΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΣΟΝ Empty ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΟΡΜΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΣΟΝ

    Δημοσίευση από GreekFireHawk Τετ Ιουλ 22, 2015 12:03 pm

    ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΟΡΜΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΘΑ ΣΚΙΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΛΣΟΝ %CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CE%BF%CF%85%CE%BD-%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1-300x224
    Σφοδρή επίθεση στους εσωκομματικούς του αντιπάλους εξαπέλυσε χθες ο πρωθυπουργός κ. Αλέξης Τσίπρας, μια ημέρα πριν από την κρίσιμη ψηφοφορία για τη δεύτερη δέσμη των προαπαιτούμενων δράσεων, το αποτέλεσμα της οποίας αναμένεται να καθορίσει τις πολιτικές εξελίξεις.
    Τους κατηγόρησε, ότι επενδύουν σε εναλλακτικές λύσεις μη ρεαλιστικές και επιλογές τυχοδιωκτικές και επικίνδυνες για τη χώρα, αλλά και ότι αντιδρούν εκ του ασφαλούς, καθώς «κρύβονται πίσω από την ασφάλεια της δικής μου υπογραφής». ...




    Μην αντεπιτίθεστε τόσο πολύ θα πάθετε τίποτα ...Ρε αι απο εκεί. Οποιος διαφωνεί εγώ ξέρω ότι παραιτείται και παει παρακάτω
    Οποιος διαφωνεί έχει φροντίσει πριν τα πράγματα φτάσουν στο νυ και αεί να έχει κάνει τις σωστές κινήσεις
    Αλλα είπαμε η καρέκλα του πολιτικού ειναι καλή ...Σου δίνει τη δυνατότητα να λες και να κάνεις ή να μη κάνεις ότι θες και ποτέ να μη πληρώνεις το κόστος...Αφου μια ζωή οι μλκς είναι πάντα οι ίδιοι...Τους οποίους και δεν λυπάμαι καθόλου μιας και επέλεξαν τον ρόλο του χρήσιμου ηλίθιου ...χρόνια τώρα

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μάης 02, 2024 10:09 am